MONTENEGRO STAR DREAMS INTERNATIONAL TOURNAMENTS

2 - 5 ŞUBAT 2023

MONTENEGRO STAR DREAMS İNTERNATİONAL TOURNUMENTS

YER: MONTENEGRO-PODGORİCA   –   VERDE SPOR COMPLEX

TARİH: 2-5 ŞUBAT 2023

KATILIM: TAKIM OYUNCULARIMIZ İÇİN

SON KAYIT TARİHİ: 15 ARALIK 2022

FİYAT NAKİT 570 EURO

MONTENEGRO,SIRBİSTAN, HIRVATİSTAN,BOSNA HERSEK KULÜBLERİ TURNUVADA YER ALACAKTIR.

2007-2008 , 2009-2010 ,2011-2012 – 3 KATEGORİDE TURNUVA OLACAKTIR.
⦁ İlk Kayıtta peşin ödeme 15 ARALIK 2022 ’ye kadar 300 euro
⦁ Geri kalan ödeme 15 OCAK 2023’ye kadar 270 euro

Uluslararası Ülkelerin Alt yapı takımları ile beraber maç yapma ve farklı kültürleri görme şansı. Basketbol Yurt Dışı Barcelona Gelişim Kampımıza katılan takımlarımız her gün yapacakları maçlar ile farklı ülke çocukları ile kaynaşıp daha fazla maç tecrübesi yaşama şansına sahip olacaklardır. Basketbol kampları çocuklarımızın ve gençlerimizin kendi çevresinin dışındaki dış dünyayı keşfetmeleri için bir fırsattır. Bir aile olarak çocuğunuza sunacağınız Yurt Dışı kamp tecrübesini yaşama fırsatı başka hiçbir eğitsel ortamla kıyaslanamaz. Koçlarımız basketbol eğitiminin yanı sıra kampçılık tecrübeleri ile de kampçılarımıza destek olacaklardır.

ULAŞIM

Kamplarımızda ulaşım uçak ile gerçekleşmektedir. Uçak bileti sporcu velisi tarafından alınır. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler telefon ve mesaj aracılığı ile bilgilendirilirler. Uçak ile ulaşım da sporcularla beraber antrenörlerimiz beraber seyahat edeceklerdir.Ataköy spor salonumuzdan servisle havalimanına gidilip,dönüşte havalimanından servisle Ataköye gelinip sporcularımız ailelere teslim edilecektir.

GİDİŞ 2 ŞUBAT 2023 İSTANBUL YENİ HAVALİMANI uçak
DÖNÜŞ 5 ŞUBAT 2023 PODGORİCA uçak

4 GECE 5 GÜN HERŞEY DAHİL KONAKLAMA
ULUSLARARASI KULÜBLER ALTYAPI TAKIMLARI VE PROFESYONEL HAKEMLER

SAĞLIK HİZMETLERİ: Kamp tesislerimizde 24 saat hizmet veren sağlık merkezi ve sağlık personeli mevcuttur. Kampta görevli tüm eğitmenlerimiz ilkyardım ve acil müdahale bilgisine sahiptirler. Sakatlık veya bir günü geçen hastalıklarda aileye mutlaka bilgi verilir. Kamp öncesinde kampçıların sağlık durumları hakkında detaylı bilgi alınmakta ve herhangi bir hastalığı ve ilacı varsa kamp dosyasına işlenmektedir.

AKTİVİTELER: Basketbol kampında Barcelona şehir gezileri ,LLOERT DE MAR deniz eğlenceleri

Alttaki formu doldurarak size detaylı bilgi vermemizi sağlayabilirsiniz.