Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

NBA Amerika Yaz Kampı 2020

1-11 AĞUSTOS 2020

Amerika Yaz Kampı 1-11 Ağustos 2020’de 10 gün ve 11 gece olarak düzenlenecek. Kamp katılımcıları Orlando Magic Basketbol Kampı‘na katılacak. Walt Disney World’e gezi düzenlenecek. NBA yıldızlarıyla tanışma fırsatının yakalanacağı kampta son olarak Miami’ye gidilecek.

Fiyat bilgisini kayıt ofisimizden öğrenebilirsiniz.

ORLANDO WALT DISNEY WORLD HAKKINDA

Yaklaşık 122 kilometre karelik alanı kaplayan Walt Disney World Resort’ta dört eğlence parkı (Epcot, Magic Kingdom Park, Disney’s Animal Kingdom Park ve Disney’s Hollywood Studios), iki su parkı (Disney’s Blizzard Beach, Disney’s Typhoon Lagoon) ve 20’den fazla resort otel mevcuttur.

İnteraktif yolculuklar, hayvan maceraları, sihirli etkinlikler, yeme-içme ve alışveriş mekanları ile 3 bin’in üzerinde farklı rol sergileyen, yaklaşık 60 bin kişilik oyuncu kadrosu sayesinde konuklar, her ziyaretlerinde Disney’in sihirli dünyasını hissedeceklerinden emin olabilirler.

ORLANDO MAGIC HAKKINDA

NBA (ABD Profesyonel Basketbol Ligi) takımlarından Orlando Magic, Florida eyaletinin Orlando şehrinde 1989 yılında kurulmuştur. Koçluğunu Stan Van Gundy’nin yaptığı takım, maçlarını Amway Center’da oynamaktadır. Shaquille O’Neal, Penny Hardaway, Grant Hill, Rashard Lewis, Hidayet Türkoğlu, Tracy McGrady, Dwight Howard ve Vince Carter kulüp tarihinin en önemli oyuncuları arasında yer almaktadır.

Takım, 1995 ve 2009 yıllarında NBA finallerine yükselme başarısı gösterdi. İki önemli pivot Shaquille O’Neal 1992 ve Dwight Howard da 2004 yılında NBA seçmelerinde birinci sıradan Magic tarafından seçildi. 21 yıllık kulüp, tarihinde 12 kez playofflarda yer alma başarısı gösterdi.

Amerika Yaz Kampı

Alttaki formu doldurarak size detaylı bilgi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
Ağustos 1
Bitiş:
Ağustos 11
Etkinlik Kategori:

Organizatör

Starların Doğuşu
Telefon:
0212 570 88 01
E-posta:
info@starlarindogusu.com
Website:
www.starlarindogusu.com

Mekan

Orlando
Amway Center, 400 W Church St #200, Orlando
Florida, FL 32801 ABD
Website:
https://www.nba.com/magic/youth/basketball-camps