Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Lena Erdil Windsurf Kampı 2020

22 - 26 HAZİRAN 2020

22-26 2020 tarihlerinde organize edilecek Lena Erdil Windsurf Kampı 2020’de, Bodrum Ortakent’te yer alan Lena Erdil Windsurf Center’da 4 gece 5 gün her şey dahil konaklanacaktır.

Kampa ulaşım Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçuşlarıyla gerçekleştirilecektir. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler telefon aracılığıyla bilgilendirilirler. Ulaşım esnasında antrenörlerimiz de sporcularımızla beraber seyahat edeceklerdir.

Kamp boyunca günde dört Windsurf eğitiminin verileceği organizasyonda ayrıca Aquapark, sinema geceleri, disko ve eğlenceler, çeşitli animasyonlar, Bodrum şehir gezileri gibi aktiviteler de olacaktır.

Kamp tesislerimizde 24 saat hizmet veren sağlık merkezi ve sağlık personeli mevcuttur. Kampta görevli tüm eğitmenlerimiz ilk yardım ve acil müdahale bilgisine sahiptirler. Sakatlık veya bir günü geçen hastalıklarda aileye mutlaka bilgi verilir. Kamp öncesinde kampçıların sağlık durumları hakkında detaylı bilgi alınmakta ve herhangi bir hastalığı ve ilacı varsa kamp dosyasına işlenmektedir.

SON KAYIT TARİHİ: 15 MAYIS 2019

Kayıt ofisimizden detaylı bilgi alabilirsiniz…

LENA ERDİL İKİ KEZ DÜNYA ŞAMPİYONU OLDU

1989 doğumlu Lena Aylin Erdil, şimdiye kadar çok sayıda başarı elde ederken, kazandığı her yarıştan sonra kendine yeni hedefler koyup çıtayı yükseltti. Bu kararlılığı ona 2016’da Profesyonel Rüzgar Sörfü Birliği (PWA) Dünya Rüzgar Sörfü Turu’nda Kadınlar Slalom yarışmasında Dünya İkinciliği ile kariyerinin en iyi derecesini getirdi.

Lena ayrıca 2015 ve 2016’da FCA Slalom Dünya Şampiyonası’nda şampiyon olmayı başardı. Lena, Bodrum’daki rüzgâr sörfü merkezi Lena Erdil Windsurf Center’da da vaktinin önemli bir kısmını geçiriyor. Çünkü yeni Lena’lar keşfetmek istiyor, çünkü rüzgâr sörfü sevgisini mümkün olduğu kadar çok insanla paylaşıp, bu sporu tanıtmaktan büyük keyif alıyor.

Detaylar

Başlangıç:
Haziran 22
Bitiş:
Haziran 26
Etkinlik Kategori:

Organizatör

Starların Doğuşu
Telefon:
0212 570 88 01
E-posta:
info@starlarindogusu.com
Website:
www.starlarindogusu.com

Mekan

Lena Erdil Windsurf Center
Ortakentyahşi, Zümrüt Sk. No:9 Bodrum
Muğla, 48420 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0252 358 63 14
Website:
http://www.ortakentwindsurf.com/