Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Future Antalya Basketbol Kampı 2020

20-24 OCAK 2020

Future Antalya Basketbol Kampı 20-24 Ocak tarihlerinde 5 yıldızlı Antalya Belek Tui Fun & Sun Club’ta konaklamalı olarak gerçekleştirilecek. Kampta 35 takımın yer aldığı 2 parke sahada, profesyonel hakemlerin yöneteceği maçlar oynayacağımız özel bir turnuvaya katılacağız!

Bu kamp organizasyonumuz 8-16 yaş aralığındaki Starların Doğuşu sporcularımız içindir.

Alt yapı takımları ile beraber maç yapma ve seviye görme şansı. Basketbol Sömestr Gelişim Kampımıza katılan takımlarımız her gün yapacakları maçlar ile eksikliklerini görecek ve daha fazla maç tecrübesi yaşama şansına sahip olacaklardır.

Basketbol kampları çocuklarımızın ve gençlerimizin kendi çevresinin dışındaki dünyayı keşfetmeleri için bir fırsattır. Bir aile olarak çocuğunuza sunacağınız kamp tecrübesini yaşama fırsatı başka hiçbir eğitsel ortamla kıyaslanamaz. Antrenörlerimiz basketbol eğitiminin yanı sıra kampçılık tecrübeleri ile de kampçılarımıza destek olacaklardır.

ULAŞIM

Kamplarımızda ulaşım uçak seyahatleriyle gerçekleşmektedir. Uçak bileti sporcu velisi tarafından alınır. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler telefon ve mesaj aracılığı ile bilgilendirilirler. Uçak ile ulaşımda antrenörlerimiz sporcularla beraber seyahat edeceklerdir. Ataköy Spor Salonumuzdan servisle havalimanına gidilip, dönüşte havalimanından servisle Ataköy’e gelinecektir. Burada sporcularımız ailelere teslim edilecektir.

NOT: UÇAK BİLETİNİ ERKEN ALMANIZ DURUMUNDA UÇAK FİYATI DAHA UYGUN OLACAKTIR.

GİDİŞ: 20 Ocak 2020 13:15 (THY 2924 Seferi)
DÖNÜŞ: 24 Ocak 2020 15:20 (THY TK 2925 Seferi)

Sağlık Hizmetleri: Kamp tesislerimizde 24 saat hizmet veren sağlık merkezi ve sağlık personeli mevcuttur. Kampta görevli tüm eğitmenlerimiz ilk yardım ve acil müdahale bilgisine sahiptirler. Sakatlık veya bir günü geçen hastalıklarda aileye mutlaka bilgi verilir. Kamp öncesinde kampçıların sağlık durumları hakkında detaylı bilgi alınmakta ve herhangi bir hastalığı ve ilacı varsa kamp dosyasına işlenmektedir.

Aktiviteler: Basketbol kampında aktivite olarak ,sinema geceleri, disko ve eğlenceler, çeşitli animasyonlar ve şehir gezileri de mevcuttur.

Fiyat bilgisini kayıt ofisimizden öğrenebilirsiniz.

Antalya Basketbol Kampı

Alttaki formu doldurarak size detaylı bilgi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
Ocak 20
Bitiş:
Ocak 24
Etkinlik Kategori:

Organizatör

Starların Doğuşu
Telefon:
0212 570 88 01
E-posta:
info@starlarindogusu.com
Website:
www.starlarindogusu.com

Mekan

Tui Fun & Sun Club
İleribaşı Mevkii P.K 5, 07500 Belek
Antalya, Türkiye
Telefon:
(0242) 715 21 00
Website:
https://tr.tthotels.com/hotel-TUI-Club-Belek-in-antalya