Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Barcelona Lloret de Mar Basketbol Kampı 2022

3-9 TEMMUZ 2022

SON KAYIT TARİHİ: 15 OCAK 2022

Barcelona Lloret De Mar Basketbol Kampı 3-9 Temmuz 2022’de düzenlenecek.6 gece 7 gün her şey dahil konseptte konaklama yapılacaktır.

Uluslararası Ülkelerin Alt yapı takımları ile beraber maç yapma  ve farklı kültürleri görme şansı. Basketbol Yurt Dışı Barcelona Gelişim Kampımıza katılan takımlarımız her gün yapacakları maçlar ile farklı ülke çocukları ile kaynaşıp daha fazla maç tecrübesi yaşama şansına sahip olacaklardır. Basketbol kampları çocuklarımızın ve gençlerimizin kendi çevresinin dışındaki dış dünyayı keşfetmeleri için bir fırsattır. Bir aile olarak çocuğunuza sunacağınız Yurt Dışı kamp tecrübesini yaşama fırsatı başka hiçbir eğitsel ortamla kıyaslanamaz. Antrenörlerimiz, basketbol eğitiminin yanı sıra kampçılık tecrübeleri ile de kampçılarımıza destek olacaklardır.

ULAŞIM

Kamplarımızda ulaşım uçak seyahatleriyle sağlanmaktadır. Uçak bileti sporcu velisi tarafından alınır. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler telefon ve mesaj aracılığı ile bilgilendirilirler. Uçakla ulaşımda antrenörlerimiz sporcularla beraber seyahat edeceklerdir. Ataköy’deki spor salonumuzdan servisle havalimanına gidilip, dönüşte havalimanından servisle Ataköy’e gelinecek ve burada sporcularımız ailelerine teslim edilecektir.

KAMPA GİDİŞ: 3 TEMMUZ 2022 // İSTANBUL YENİ HAVALİMANI (THY – 07:40)
KAMPTAN DÖNÜŞ: 9 TEMMUZ 2022 // BARCELONA (THY – 18:45)

Sağlık Hizmetleri: Kamp tesislerimizde 24 saat hizmet veren sağlık merkezi ve sağlık personeli mevcuttur. Kampta görevli tüm eğitmenlerimiz ilk yardım ve acil müdahale bilgisine sahiptirler. Sakatlık veya bir günü geçen hastalıklarda aileye mutlaka bilgi verilir. Kamp öncesinde kampçıların sağlık durumları hakkında detaylı bilgi alınmakta ve herhangi bir hastalığı ve ilacı varsa kamp dosyasına işlenmektedir.

Aktiviteler: Basketbol kampında Barcelona şehir gezileri ,LLOERT DE MAR deniz eğlenceleri…

Kamp bedeline ulaşım ve vize işlemleri dahil değildir.

Fiyat bilgisini kayıt ofisimizden öğrenebilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
Temmuz 3, 2022
Bitiş:
Temmuz 9, 2022
Etkinlik Kategori:

Organizatör

Starların Doğuşu
Phone
0212 570 88 01
Email
info@starlarindogusu.com
Organizatör Websitesi görüntüleyin.

Mekan

Hotel Astoria Park
Carrer Hipòlit Lázaro, 18
Barcelona,17310İspanya
Phone
+34 972 36 48 12
Mekan Websitesi görüntüleyin.