Yükleniyor Etkinlikler

2022 Antalya Akdeniz Sömestr Basketbol Kampı ve Turnuvası

1-5 ŞUBAT 2022

SON KAYIT TARİHİ: 15 ARALIK 2021

Kamp boyunca 5 yıldızlı Antalya Limak Limra Hotel’te 4 gece 5 gün, her şey dahil konaklama yapılacaktır.

Sporcularımız için altyapı takımları ile beraber maç yapma ve seviyelerini görme fırsatı. Basketbol Sömestr Gelişim Kampımıza katılan takımlarımız her gün yapacakları maçlar ile eksikliklerini görecek ve daha fazla maç tecrübesi yaşama şansına sahip olacaklardır. Basketbol kampları çocuklarımızın ve gençlerimizin kendi çevresinin dışındaki dünyayı keşfetmeleri için bir fırsattır. Bir aile olarak çocuğunuza sunacağınız kamp tecrübesini yaşama fırsatı başka hiçbir eğitsel ortamla kıyaslanamaz. Koçlarımız basketbol eğitiminin yanı sıra kampçılık tecrübeleri ile de kampçılarımıza destek olacaklardır.

ULAŞIM

Kamplarımızda ulaşım uçak ile gerçekleşmektedir. Uçak bileti sporcu velisi tarafından alınır. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler telefon ve mesaj aracılığı ile bilgilendirilirler. Uçak ile ulaşım da sporcularla beraber antrenörlerimiz beraber seyahat edeceklerdir. Ataköy spor salonumuzdan servisle havalimanına gidilip, dönüşte havalimanından servisle Ataköye gelinip sporcularımız ailelere teslim edilecektir.

Not: Uçak biletini erken almanız durumunda uçak fiyatı daha uygun olacaktır.

KAMPA GİDİŞ: 1 ŞUBAT 2022 // UÇAK SAATİ BİLDİRİLECEKTİR.
KAMPTAN DÖNÜŞ: 5 ŞUBAT 2022 // UÇAK SAATİ BİLDİRİLECEKTİR.

Sağlık Hizmetleri: Kamp tesislerimizde 24 saat hizmet veren sağlık merkezi ve sağlık personeli mevcuttur. Kampta görevli tüm eğitmenlerimiz ilkyardım ve acil müdahale bilgisine sahiptirler. Sakatlık veya bir günü geçen hastalıklarda aileye mutlaka bilgi verilir. Kamp öncesinde kampçıların sağlık durumları hakkında detaylı bilgi alınmakta ve herhangi bir hastalığı ve ilacı varsa kamp dosyasına işlenmektedir. Otel güvenlik sertifikasına sahiptir ve tüm covid-19 önlemleri alınmıştır.

Aktiviteler: Sinema geceleri, disko ve eğlenceler, çeşitli animasyonlar ve şehir gezileri…

Fiyat bilgisini kayıt ofisimizden öğrenebilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
Şubat 1, 2022
Bitiş:
Şubat 5, 2022
Etkinlik Kategori:

Organizatör

Starların Doğuşu
Telefon:
0212 570 88 01
E-posta:
info@starlarindogusu.com
View Organizatör Website

Mekan

Limak Limra Hotel
Sahil Caddesi No:11, Kemer
Antalya,07980Türkiye
+ Google Haritalar