BODRUM BASKETBOL TURNUVASI VE KAMPI 2023

17 - 21 HAZİRAN 2023

KAİRABA BODRUM İMPERİAL HOTEL (*****) www.kairaba-hotels.com

17-21 HAZİRAN 2023
STARLARIN DOĞUŞU 08-17 YAŞ ARASI SPORCULAR

Alt yapı takımları ile beraber maç yapma ve seviye görme şansı. Basketbol Yaz Gelişim Kampımıza katılan takımlarımız her gün yapacakları maçlar ile eksikliklerini görecek ve daha fazla maç tecrübesi yaşama şansına sahip olacaklardır. Basketbol kampları çocuklarımızın ve gençlerimizin kendi çevresinin dışındaki dünyayı keşfetmeleri için bir fırsattır. Bir aile olarak çocuğunuza sunacağınız kamp tecrübesini yaşama fırsatı başka hiçbir eğitsel ortamla kıyaslanamaz. Koçlarımız basketbol eğitiminin yanı sıra kampçılık tecrübeleri ile de kampçılarımıza destek olacaklardır.

ULAŞIM
Kamplarımızda ulaşım uçak ile gerçekleşmektedir. Uçak bileti sporcu velisi tarafından alınır. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler telefon ve mesaj aracılığı ile bilgilendirilirler. Uçak ile ulaşım da sporcularla beraber antrenörlerimiz beraber seyahat edeceklerdir.Ataköy spor salonumuzdan servisle havalimanına gidilip,dönüşte havalimanından servisle Ataköye gelinip sporcularımız ailelere teslim edilecektir. NOT: UÇAK BİLETİNİ ERKEN ALMANIZ DURUMUNDA UÇAK FİYATI DAHA UYGUN OLACAKTIR.

GİDİŞ 17 HAZİRAN 2023 SAAT (UÇAK SAATİ BİLDİRİLECEKTİR.)

DÖNÜŞ 21 HAZİRAN 2023 SAAT (UÇAK SAATİ BİLDİRİLECEKTİR.)

4 GECE 5 GÜN HERŞEY DAHİL KONAKLAMA.

FiYAT SORUNUZ

SAĞLIK HİZMETLERİ: Kamp tesislerimizde 24 saat hizmet veren sağlık merkezi ve sağlık personeli mevcuttur. Kampta görevli tüm eğitmenlerimiz ilkyardım ve acil müdahale bilgisine sahiptirler. Sakatlık veya bir günü geçen hastalıklarda aileye mutlaka bilgi verilir. Kamp öncesinde kampçıların sağlık durumları hakkında detaylı bilgi alınmakta ve herhangi bir hastalığı ve ilacı varsa kamp dosyasına işlenmektedir. Otel Güvenlik sertikasına sahip ve tüm covid-19 önlemleri alınmıştır.

AKTİVİTELER: Basketbol kampında aktivite olarak ,sinema geceleri, disko ve eğlenceler, çeşitli animasyonlar ve şehir gezileri de mevcuttur.

2006’Dan Günümüze 16.Yıl.

Alttaki formu doldurarak size detaylı bilgi vermemizi sağlayabilirsiniz.