BARCELONA LLORET DE MAR BASKETBOL TURNUVASI

10 - 14 NİSAN 2023

YER: BARCELONA LLORET DE MAR

TARİH: 10-14 NİSAN 2023

KATILIM: TAKIM OYUNCULARIMIZ İÇİN

SON KAYIT TARİHİ: 20 ARALIK 2022

FİYAT NAKİT 670 EURO

⦁ İlk Kayıtta peşin ödeme 20 ARALIK 2022 ’ye kadar 300 euro
⦁ Geri kalan ödeme 15 Mart 2023’ye kadar 370 euro

Uluslararası Ülkelerin Alt yapı takımları ile beraber maç yapma ve farklı kültürleri görme şansı. Basketbol Yurt Dışı Barcelona Gelişim Kampımıza katılan takımlarımız her gün yapacakları maçlar ile farklı ülke çocukları ile kaynaşıp daha fazla maç tecrübesi yaşama şansına sahip olacaklardır. Basketbol kampları çocuklarımızın ve gençlerimizin kendi çevresinin dışındaki dış dünyayı keşfetmeleri için bir fırsattır. Bir aile olarak çocuğunuza sunacağınız Yurt Dışı kamp tecrübesini yaşama fırsatı başka hiçbir eğitsel ortamla kıyaslanamaz. Koçlarımız basketbol eğitiminin yanı sıra kampçılık tecrübeleri ile de kampçılarımıza destek olacaklardır.

ULAŞIM
Kamplarımızda ulaşım uçak ile gerçekleşmektedir. Uçak bileti sporcu velisi tarafından alınır. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler telefon ve mesaj aracılığı ile bilgilendirilirler. Uçak ile ulaşım da sporcularla beraber antrenörlerimiz beraber seyahat edeceklerdir.Ataköy spor salonumuzdan servisle havalimanına gidilip,dönüşte havalimanından servisle Ataköye gelinip sporcularımız ailelere teslim edilecektir.

GİDİŞ 10 nisan 2023 İSTANBUL YENİ HAVALİMANI THY uçak
DÖNÜŞ 14 nisan 2023 BARCELONA THY uçak

4 GECE 5 GÜN HERŞEY DAHİL KONAKLAMA.
ULUSLARARASI KULÜBLER ALTYAPI TAKIMLARI VE PROFESYONEL HAKEMLER

SAĞLIK HİZMETLERİ: Kamp tesislerimizde 24 saat hizmet veren sağlık merkezi ve sağlık personeli mevcuttur. Kampta görevli tüm eğitmenlerimiz ilkyardım ve acil müdahale bilgisine sahiptirler. Sakatlık veya bir günü geçen hastalıklarda aileye mutlaka bilgi verilir. Kamp öncesinde kampçıların sağlık durumları hakkında detaylı bilgi alınmakta ve herhangi bir hastalığı ve ilacı varsa kamp dosyasına işlenmektedir.

AKTİVİTELER: Basketbol kampında Barcelona şehir gezileri ,LLOERT DE MAR deniz eğlenceleri

Alttaki formu doldurarak size detaylı bilgi vermemizi sağlayabilirsiniz.