ABD’de Lise ve Üniversite Bursu Fırsatı

Starların Doğuşu ve ABB International Academy işbirliği ile Amerika’daki lise ve üniversitelerde basketbol bursu alma imkanı!

Detaylı bilgi almak için kayıt ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.

ABB INTERNATIONAL ACADEMY HAKKINDA

ABB International Academy, Türk sporcusuna yepyeni fırsat kapıları aralama temel misyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Organizasyonun yakın dönem projeleri arasında bulunan ve Avrupa çapında büyük ses getirecek olan ‘ABB Academy Showcase 2017’ organizasyonuna 400 sporcunun katılımı hedeflenmektedir. Kolej ligi koçları ve gözlemcilerinin 1 hafta boyunca İstanbul’da ağırlanacağı seçmeler sonucunda başarılı olan sporculara Amerika’nın en elit kolejlerinde spor bursu imkanı tanınacaktır.

ABB International Academy, 2010 yılından beri Türk sporu ve sporcusuna yönelik verdiği hizmetler ile gençlerin spor ve eğitim kariyerine olumlu dokunuşlar yapmaktadır. Bu hizmetler arasında; özel ve geliştirici yönde antrenmanlar, performans artırıcı testlerle destekli programlarla, sporcuların kişisel gelişimlerine yönelik uygulamalar yer almaktadır. ABB International Academy, eğitim ve profesyonel düzeyde sporun merkezi olan Amerika Birleşik Devletleri hedefi bulunan ve kendisini geliştirmek isteyen sporculara yönelik sunulan fırsatların yanı sıra, lise son sınıf veya üniversite çağına gelmiş sporcuların bu önemli süreçte danışmanlığını yaparak en iyi şartlarda ve oranlarda burs almalarını sağlamaktadır.